WSPT Wyższa Szkoła Pedagogiczna Biuletyn Informacji Publicznej
slogan

Wiersze, piosenki, upominki. Śpiew i taniec... A to wszystko z okazji Dnia Matki i Ojca, który świętował wczoraj nasz Uniwersytet!

 


Grupa ponad 40 seniorów spotkała się w siedzibie UTW, by wspólnie celebrować te szczególne uroczystości. Na naszych słuchaczy czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Spółdzielnię Socjalną "Twoje Smaki", a dzięki zaangażowaniu naszej słuchaczki, p. Lidki Jagodzińskiej, wybrzmiały najpiękniejsze utwory muzyczne i wiersze, wyrażające wdzięczność za rodzicielski trud, który seniorzy włożyli w wychowanie swoich, skądinąd dorosłych już, dzieci. Było wiele radości, ale i wzruszeń, a kiedy zabrzmiały utwory z młodości naszych słuchaczy, wielu z nich ruszyło na parkiet. Na zakończenie uroczystości na naszych seniorów czekała niespodzianka - taneczny występ dwóch dziewczynek - Amelii i Kingi, które z ogromną radością i energią zaprezentowały swoją muzyczną pasję.

Mieliśmy również szczególnych gości - swoją obecnością zaszczyciła nas władza Wyższej Szkoły Pedagogiczno - Technicznej w Koninie, która sprawuje patronat naukowy nad naszym Uniwersytetem, tj. Rektor - dr Krzysztof Gandziarski prof. WSPT, Założycielka WSPT - mgr inż. Wanda Musiał oraz Kanclerz - dr Błażej Balewski. Seniorzy usłyszeli wiele ciepłych słów od Rektora, który za miesiąc wręczał im będzie dyplomy ukończenia bieżącego roku akademickiego.